100 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO !

Ünvanı: EMR METİN GÜLER TEKSTİL ÜRÜNLERİ İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Adresi: ALAYBEY MAHALLESİ GÜZELCE SOKAK NO:13/A ŞAHİNBEY/GAZİANTEP

Telefon: 0 (530) 992 22 91

Eposta : info@caddeparkonline.com

 

 

Hakkımızda

2007 yılında hikayesi başlayan EMR Metin Güler Tekstil Ürünleri Tic. Ltd. Şti, kurulduğu günden bugüne kaliteyi ve modernliği buluşturduğu çizgisi ile tesettürlü bayanlara özgün, rahat ve şık giyim imkanı sağlayan modeller üretmektedir. 

Her geçen gün büyüme ivmesini hızla artıran EMR Metin Güler Tekstil Ürünleri Tic. Ltd. Şti, 1850 m2 fabrika üretim alanı ile müşterilerine üst kalite standartlarında ürünler üretmektedir. 

Hırka, tunik, gömlek, kaban, triko, elbise ve basic body olmak üzere birçok ürün grubunda üretim yapan EMR Metin Güler Tekstil Ürünleri Tic. Ltd. Şti, İstanbul Güngören ve Gaziantep Çarşı toptan şubeleri ile  Gaziantep Karataş ve Gaziantep Mütercim Asım perakende şubeleri perakende mağazasıyla üretici ve satıcı olarak sektördeki yerini alarak 120 kişilik ekiple istihdamına katkıda bulunmaktadır. 

Yıllık üretimi 1.000.000 adet olan EMR Metin Güler Tekstil Ürünleri Tic. Ltd. Şti ürünlerinin %40’ının satışını yurt dışına gerçekleştirmektedir. Satış yaptığı ülkelerin başında Cezayir, Filistin, İran, Irak, Lübnan, Mısır, Fas, Romanya, Rusya, Ukrayna ve Azerbaycan gelmektedir. 
EMR Metin Güler Tekstil Ürünleri Tic. Ltd. Şti tüm bunların yanı sıra 2014 yılında Gaziantep’te kurulan toplamda 30 çalışanının yer aldığı Cadde Park Mağazaları, Karataş Şubesi 1200 m2 ve Mütercim Asım Şubesi 800 m2 alana sahip 2 şubesi ile de siz değerli müşterilerimize perakende olarak ulaşmaktadır. 

Yıllık satışın 250.000 adet ürünün olduğu Cadde Park mağazalarında tayt, pantolon, sweatshirt, t-shirt, gömlek, elbise, abiye ve ayakkabı ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.
 
Neden EMR Tekstil?

EMR Metin Güler Tekstil Ürünleri Tic. Ltd. Şti olarak tesettürlü bayanların sosyal hayatlarına uyum sağlayacak rahat, günlük kullanıma uygun ve kaliteli ürünler üretiyoruz. 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürünlerimizin güvenli ve hızlı teslimatında sözümüzü tutuyoruz.

Müşterilerimizin bize ve ürünlerimize daha kolay ulaşım sağlayabilmesi için 2018’nin yılının son diliminde kurduğumuz e-ticaret sitemizle sizlerle daha çok bir arada olmak istiyoruz. Ürün çeşitliliğimiz ve özverimiz ile her zaman yanınızdayız. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Bültenimize
Abone Olun
Whatsapp Sipariş Vermek İçin Tıklayın